Opleidingen weer van start met kenniscentrum
- 2 uur geleden
- 1 minuten om te lezen
The ETraining Company werkt al jaren samen met een groot aantal mbo- en hbo-opleidingen in zowel Nederland als België. Deze opleidingen beschikken via een dedicated online leerportal over ruim 250 toeristische e-learning modules.
250 toeristische modules
In de cockpit van The ETraining Company staan inmiddels meer dan 250 toeristische modules, variërend van bestemmingstrainingen en producttrainingen tot kennisboosts en skills-trainingen. In Nederland rekent The ETraining Company een groot aantal scholengemeenschappen tot haar klantengroep, waaronder Deltion College, ROC Mondriaan en MBO Amersfoort. Ook in België kiezen grote opleiders, zoals GO! Onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap, voor de techniek en toeristische content van The ETraining Company.

Nu de scholen weer zijn begonnen, heeft het team van The ETraining Company ervoor gezorgd dat alle portals per 1 september weer up-to-date en live zijn. De portals bieden studenten een gebruiksvriendelijke, interactieve leertool waarin zij kunnen kiezen uit ruim 250 modules over bestemmingen, producten en skills. De modules sluiten aan bij het lesprogramma en kunnen actief tijdens de lessne worden ingezet om de lesstogf op interactieve wijze af te wisselen
Zelfmaaktool voor docenten
Docenten hebben in de kennisportal ook de mogelijkheid om zelf trainingen te bouwen en zo het aanbod verder aan te vullen. Tevens is het mogelijk om losse toetsen toe te voegen of een interactieve quiz te maken. Gedurende het lopende schooljaar blijft het ETC-team nieuwe modules toevoegen. Daarover zal zij in haar driemaandelijkse nieuwsbrief berichten.



